Specjalista ds. sprzedaży

MAZOP Group S.A.

  • św. Tomasza 4, Brwinów
    Brwinów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

św. Tomasza 4

Brwinów

Twój zakres obowiązków

  • aktywne, telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • poszukiwanie nowych kanałów dystrubucji,

  • współpraca z działami zaangażowanymi w obsługę klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy polegającej na telefonicznym pozyskiwaniu klientów,

  • znajomość i doświadczenie w obsłudze aplikacji MS Office,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • nastawienie na cel.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia,

  • system premiowy,

  • dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),

  • program rekomendacji pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

MAZOP Group specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych oraz z pianek PE. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku obsługuje klientów kompleksowo, projektując i dostarczając rozwiązania opakowaniowe od opakowania zewnętrznego po wewnętrzne zabezpieczenie. Specjalizuje się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce.

W 2021 r. firma rozpoczęła produkcję opakowań z kolorowymi nadrukami metodą druku cyfrowego. Za sprawą zakupionej wysokowydajnej drukarki cyfrowej, klienci spółki mogą zamówić opakowania z wielokolorowym nadrukiem dla sklepów internetowych, branży FMCG i wielu innych.

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem, dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie. Poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego, aby wspólnie osiągać nowe cele.

Firma znajduje się pod adresem: Św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów k. Pruszkowa.

Przewiń do profilu firmy