Specjalista ds. sprzedaży

Grupa PCC

  • Henryka Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami na rynku krajowym i zagranicznym

  • przyjmowanie i obsługa bieżących zamówień

  • prowadzenie/tworzenie/aktualizowanie harmonogramów załadunków i wysyłek

  • ścisła współpraca z działem: sprzedaży, handlu i logistyki

  • zapewnienie profesjonalnego i szybkiego wsparcia klientów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w codziennych kontaktach

  • tworzenie i uaktualnianie danych w SAP

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie firmy w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego, potrzebny w codziennej komunikacji

  • umiejętność wykonywania przydzielonych zadań pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy i terminowość

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • optymistyczne nastawienie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • wyższe wykształcenie

  • znajomość SAP

  • znajomość innych języków obcych: niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat w stabilnej organizacji

  • współpraca z profesjonalistami dzielącymi się wiedzą

  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, turnieje sportowe, konkursy dla pracowników, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Dołącz do nas! Szukamy ludzi, którzy razem z nami będą kreować nowoczesne produkty dla przemysłu kosmetycznego, budowlanego, tekstylnego, przemysłu tworzyw sztucznych i chemii gospodarczej. Pracuj w miejscu, które doceni Twoją przedsiębiorczość i pomoże Ci realizować zawodowe aspiracje.

Przewiń do profilu firmy