Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w: Jagiellońska 21, 85-097 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Jagiellońska 21, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Jagiellońska 21

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie kontrahentów

  • negocjowanie warunków współpracy

  • utrzymywanie długofalowych relacji

  • budowanie współpracy

  • kontrola usług transportowych

  • nadzór dokumentów

Nasze wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB

- zmotywowanych i nastawionych na cel

- ambitnych i lubiących wyzwania

- pragnących rozwijać swoją ścieżkę kariery

- lubiących kontakt z ludźmi, energicznych i kreatywnych

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej

  • umowę o pracę ze stabilną podstawą

  • wysokie wynagrodzenie premiowe (średnie wynagrodzenie pracowników na poziomie specjalisty wraz z podstawą: 5760zł brutto)

  • pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Benefity

  • REGULARNE SZKOLENIA

  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU

  • NAUKA JĘZYKA OBCEGO

  • DARMOWA PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  • KARTA DO KIN

  • DOSTĘP DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH

  • PARKING DLA PRACOWNIKÓW

  • ATRAKCYJNE NAGRODY MIESIĘCZNE

  • PÓŁROCZNE DODATKI ŚWIĄTECZNE

  • WYJAZDY INTEGRACYJNE

  • CODZIENNY, BEZPŁATNY CATERING

Envio Group jest spółką spedycyjną organizującą transport towarów na terenie Europy oraz Azji od 2013 roku. Firma tworzona jest przez młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i otrzymują za to adekwatne wynagrodzenie.

Stawiamy na przejrzystość i wiarygodność, dlatego zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności i cały czas uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Dbamy nie tylko o zyski, ale przede wszystkim o poszanowanie klientów oraz pracowników. Zostaliśmy wyróżnieni jako lider polskich firm "Złotą Setką Kujaw i Pomorza", a dynamiczny rozwój okazał się kryterium do przyznania nam nagrody "Geparda Biznesu". Za prestiż na tle konkurencji doceniono nas "Orłem Polskiej Przedsiębiorczości". Nasz zarząd, w ubiegłym roku, został nagrodzony "Menadżerem Roku" co daje nam spokój i poczucie stabilizacji na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje