Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

RNEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy w salonie sprzedaży, drogą mailową oraz za pomocą telefonu,

  • Utrzymanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami,

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność autoprezentacji,

  • Kompetencje negocjacyjne,

  • Umiejętność zarządzania czasem,

  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,

  • Znajomość MS Office w szczególności Excel.

Mile widziane

  • Znajomość branży poleasingowego sprzętu komputerowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, która jest liderem branży,

  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole ludzi pracujących z pasją,

  • Dobre wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego bez górnego limitu,

  • Szkolenia podnoszące kompetencje, imprezy integracyjne,

  • Profesjonalne wdrożenie w struktury firmy,

  • To ważne - nasza branża nie jest zagrożona rozwojem pandemii Covid-19. Masowe przejście na pracę zdalną sprzyja rozwojowi sprzedaży naszych produktów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Szukasz ciekawej pracy w fajnym zespole na lata?

Oczekujesz dobrego wynagrodzenia, pełnego wsparcia w pracy i skutecznych narzędzi do pracy z Klientem?

Jesteś miłośnikiem nowoczesnej i skutecznej komunikacji?

Lubisz i umiesz się uczyć?

Jeśli Twoja odpowiedz brzmi 4x TAK? Wyślij nam swoje CV.

RNEW od czterech lat buduje zespół ludzi z pasją do sprzedaży. Sprzedajemy poleasingowy sprzęt komputerowy ciesząc się reputacją firmy, która stawia na jakość - produktu, obsługi klienta, relacji w zespole.

Więcej o nas znajdziesz na www.rnew.pl