Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

POLCOAT Sp. z o. o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POLCOAT Sp.z o.o. sp.k. to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się przetwórstwem folii i papieru.

Działalność firmy skupiona jest na produkcji i sprzedaży m. in.: specjalistycznych materiałów samoprzylepnych i  silikonowanych.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • monitoring procesu przetwarzania i realizacji zamówień
  • przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • promowanie nowych produktów
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie na porównywalnym stanowisku
  • biegła znajomość j. angielskiego, znajomość j. niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
2 - 4 lat

Oferujemy

  • niekorporacyjną atmosferę pracy w środowisku młodych ludzi
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwój
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zagraniczne wyjazdy handlowe i targowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy