Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

F-PLASTO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z  rozwojem działalności, firma F-PLAST, autoryzowany przedstawiciel szwajcarskich firm Teca-Print oraz NANOVIS,  poszukuje kandydatów zdecydowanych do podjęcia pracy na stanowisku:

Podstawowy zakres zadań obejmuje:

  • pozyskiwanie nowych odbiorców na oferowane przez nas produkty ( ekologiczne i innowacyjne szwajcarskie myjki i środki myjące dla branż : fleksograficznej, sitodrukowej, maszyn cyfrowych, offsetowej, tampondrukowej )
  • obsługa klientów i podtrzymywanie kontaktów
  • aktywna sprzedaż oraz sporządzanie ofert i materiałów informacyjnych  ( nie mylić z typowym telemarketingiem,  chodzi nam o rzetelną, a zarazem sympatyczną obsługę aktualnych i nowych klientów )
  • W początkowym okresie próbnym praca odbywać się będzie głównie stacjonarnie, w późniejszym okresie możliwe wyjazdy służbowe. ( w zależności co zostanie uznane jako bardziej skuteczna forma sprzedaży)
  • budowanie bazy danych na podstawie przeprowadzonych rozmów

Od kandydatów oczekujemy:

  • realizowania celów sprzedażowych
  • doświadczenia w sprzedaży
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • wysokiej kultury osobistej i swobody w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych
  • po przeszkoleniu oczekiwać będziemy indywidualnego przygotowania do każdej rozmowy telefonicznej z potencjalnym odbiorcą  ( nie ilość wykonanych rozmów, a jakość się liczy )
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kategorii B
  • praktycznej znajomość obsługi komputera – pakiet Office
  • uczciwości i lojalności

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną / zdalną (w początkowym okresie)
  • niezbędne szkolenia produktowe
  • współpracę bezpośrednio z właścicielem firmy ( szybka decyzyjność oraz uzgadnianie indywidualnych strategii sprzedaży )
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (dokument CV ze zdjęciem + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne