Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Grupa Delta

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • ofertowanie, w tym: przeprowadzanie audytów obiektów pod kątem wyceny, sporządzanie kalkulacji cenowych, tworzenie dokumentacji ofertowej i prezentacji

  • budowanie bazy klientów w regionie

  • współpracę z przełożonym w zakresie realizacji stawianych zadań i celów

  • bieżące raportowanie wyników z przeprowadzonych działań handlowych

  • reprezentację oraz dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług

  • mile widziane doświadczenie w branży usług utrzymania czystości i/lub ochrony

  • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw tj. obiekty biurowe, handlowe, produkcyjne, magazynowe

  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • zaangażowanie i wysoka kultura osobista

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • biegła znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)

  • samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość rozbudowy struktur firmy w prowadzonym regionie

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji

  • przy realizacji założeń, objęcie Kierownictwa Sprzedaży nad zespołem w podległym regionie

Grupa Delta

GRUPA DELTA (Delta Security Sp. z o.o. Sp. k., Delta Business Service Sp. z o.o. Sp.k.) - jesteśmy firmą z ponad 20-letnim stażem na rynku, zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług ochrony oraz utrzymania czystości na terenie całego kraju. Do grona naszych Klientów należą renomowane obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe oraz magazynowe. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: LG Chem Poland, Volkswagen Poznań, Prologis oraz galeriami z grupy Atrium, czy ECE Projektmanagement. W związku z dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.