Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Cateringu

Cosmopolitan Events&Catering

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Firma cateringowa Cosmopolitan Events&Catering mieszcząca się na Warszawskiej Woli poszukuje osoby z pasją oraz doświadczeniem w branży cateringowej do działu sprzedaży i obsługi klienta.

Do głównych zadań i obowiązków pracownika należeć będzie :

realizacja działań sprzedażowych podczas procesu pozyskiwania, oferowania i prowadzenia negocjacji z Klientem.

przygotowywanie ofert, umów oraz rozliczeń dla klientów

generowanie nowych zapytań ofertowych oraz utrzymanie istniejących kontaktów biznesowych

monitorowanie i analiza rynku

kontrola założeń budżetowych w oparciu o zachowanie najwyżej jakości obsługi

koordynacja działań związanych z realizacjami cateringowymi

umiejętność koordynacji personelu eventowego podczas realizacji

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która będzie:

miała minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług cateringowych oraz ich organizacji

znała branżę gastronomiczną i lokalizacje cateringowe w Warszawie

znała w praktyce obsługę programów MS Office

potrafiła samodzielnie planować pracę oraz tworzyć oferty cateringowe

będzie dyspozycyjna

będzie bardzo skuteczna w pozyskiwaniu nowych klientów

umiała pracować pod presją czasu i wielu projektów jednocześnie

Dodatkowe cenne umiejętności:

prawo jazdy kat. B

znajomość obsługi social media – profile firmowe

To oferujemy

Co dajemy w zamian?

pensję ( podstawa + prowizja )

umowę o pracę lub kontrakt B2B

narzędzia pracy (komputer, telefon)

świetną atmosferę i pyszne obiady

O nas

Doświadczenie i profesjonalny zespół stanowi podstawę naszego sukcesu! Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, uczciwości i niesamowitych doznań smakowych, jest organizacja setek imprez. Naszą nagrodą za ciężką pracę jest stale rosnące grono powracających do nas klientów. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni. Świadczy to z pewnością o tym, że można nam zaufać i powierzyć organizację cateringu.