Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Przedsiębiorstwo "Concept Stal" B&S Lejman Sp.J. O firmie

  • ul. Okszowska 71
    Chełm, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo "Concept Stal" B&S Lejman Sp.J.

ul. Okszowska 71

Chełm

Przedsiębiorstwo CONCEPT STAL sp.j. ,wiodący producent linii do profilowania i cięcia blach, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie ofert oraz dokumentacji handlowej
  • Kontrola realizacji zamówienia od rozpoczęcia do zakończenia
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Tworzenie i prowadzenie strategii sprzedaży
  • Udział w targach i imprezach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (ewentualnie marketing lub ekonomia)
  • Znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji techniczno-handlowej – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Praktyczna znajomość Ms Office
  • Dyspozycyjność
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku lub kontakt osobisty w siedzibie firmy w Chełmie przy ul. Okszowskiej 71. (0-82) 564 00 66;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Administratorem podanych przez Państwo powyżej danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Concept Stal B&S Lejman Sp. J. ul. Okszowska 71, 22-100 Chełm. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy