Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Concept Stal Sp.j.O firmie

  • Okszowska 71, Chełm
    Chełm, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Concept Stal Sp.j.

Okszowska 71

Chełm

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert oraz dokumentacji handlowej

  • Kontrola realizacji zamówienia od rozpoczęcia do zakończenia

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Tworzenie i prowadzenie strategii sprzedaży

  • Udział w targach i imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (ewentualnie marketing lub ekonomia)

  • Znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji techniczno-handlowej – warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień technicznych

  • Praktyczna znajomość Ms Office

  • Dyspozycyjność

  • Doskonała organizacja własnej pracy

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Przedsiębiorstwo CONCEPT STAL sp.j., wiodący producent linii do profilowania i cięcia blach.

Przewiń do profilu firmy