Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o.O firmie

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o.

Polna 8

Chełmno

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Producent akcesoriów budowlanych oraz detali dla branży elektrycznej, motoryzacyjnej, meblowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno (woj. kujawsko-pomorskie)

Zadania:

  • opieka nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów z branży budowlanej oraz motoryzacyjnej
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem opartych o partnerska współpracę
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • monitorowanie i ocena potencjału rynku, bieżąca analiza branży
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • preferowana znajomość branży budowlanej lub motoryzacyjnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jady kat. B
  • mile widziana znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą autonomię w działaniach i sposobach realizacji celów
  • pakiet medyczny i ubezpieczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne