Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Raben Logistics Polska sp. z o.o.O firmie

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Logistyczna 25

Chlebnia (pow. grodziski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.
  • Realizacja budżetu sprzedaży transportu drogowego.
  • Przygotowanie kalkulacji i prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Prowadzenie kompleksowego procesu sprzedaży w modelu doradczym.

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B i prowadzeniu negocjacji​.
  • Rozwinięte umiejętności prezentacyjne i umiejętność aktywnego słuchania.
  • Chęć pracy z Ludźmi – komunikatywność i łatwość budowania relacji interpersonalnych.
  • Zaangażowanie - DRIVE do działania i rozwoju osobistego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętności analityczne i kreatywność.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy Kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, karty zniżkowe na paliwo, dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole.
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska.
  • Samodzielność, zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.
  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.
  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.
  • Uczymy się od siebie nawzajem.

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Specjalista ds. Sprzedaży, Logistyczna 25, Chlebnia (pow. grodziski)