Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży ciągników siodłowych Ford F-Max

Usługi Transportowe Antoni PorębskiO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż nowych ciągników siodłowych marki FORD, FORD F-MAX

  • Aktywna sprzedaż pojazdów ciężarowych i naczep nowych i używanych

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów

  • Negocjowanie warunków i zakresu współpracy z Klientami

  • Finalizacja procesu sprzedaży

  • Przeprowadzanie analityki sprzedaży

  • Systematyczna praca i raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji sprzedażowej

  • Wydawanie pojazdów testowych

  • Współpraca z serwisem i innymi działami firmy

  • Ścisła współpraca z przełożonymi i właścicielem firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe

  • Doświadczenie w sprzedaży ciągników siodłowych, pojazdów ciężarowych

  • Znakomita znajomość zagadnień technicznych, wyposażenia pojazdów

  • Gotowość do częstych wyjazdów do klienta

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz zorientowanie na Klienta

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat min. "B"

Mile widziane

  • kategoria prawa jazdy C, C+E

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Ewentualnie praca na umowie o pracę

  • Pracę pełną wyzwań i oczekiwań

  • Nowoczesne biuro

  • System premiowy zależny od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość szybkiego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku