Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie części pod zlecenia,

  • Przygotowywanie wysyłek części,

  • Przyjmowanie dostaw części oraz ich kontrola ilościowa i jakościowa,

  • Wprowadzanie przyjęć towaru do systemu,

  • Odpowiednie rozmieszczenie przyjętego towaru na regałach,

  • Kontrolowanie i weryfikowanie złożonych zamówień,

  • Dbanie o porządek w magazynie oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,

  • Dbałość o powierzony towar, zabezpieczanie towaru oraz sukcesywne uzupełnianie go wedle poleceń przełożonego,

  • Docelowo, obsługa klienta oraz przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej,

  • Wiedza techniczno-eksploatacyjnej o pojazdach samochodowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dokładność,

  • Samodzielność, dyscyplina oraz odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na magazynie lub w serwisie mechanicznym,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży części zamiennych i obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę lub umowę o współpracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy liderem w Trójmieście. Grupa Zdunek to marki BMW, MINI, NISSAN, CITROEN, RENAULT, DACIA, marka DS i Peugeot. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy