Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych- branża rolnicza

UNIA Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 100, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UNIA Sp. z o.o.

Przemysłowa 100

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa partnerów handlowych w zakresie części zamiennych do maszyn rolniczych.

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi.

  • Realizacja założeń polityki sprzedażowej w zakresie części zamiennych

  • Praca na zintegrowanych systemach – SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie mile widziane techniczne.

  • Znajomość tematyki rolniczej.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz współpracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zintegrowanych systemach – SAP.

  • Znajomość budowy maszyn rolniczych mile widziana.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie.

  • Możliwość dalszego doskonalenia i rozwoju zawodowego.

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie.

UNIA produkuje swoje maszyny i wyroby farmerskie w czterech fabrykach (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie).

Cztery fabryki grupy kapitałowej UNIA ma pod dachem łącznie 11,5 ha powierzchni produkcyjnej i pracuje w nich blisko 1 000 osób. Mają oni do dyspozycji nowoczesne biura konstrukcyjne, centra obróbcze i lasery pozwalające zachować doskonałą powtarzalność części.

UNIA to dzisiaj producent szerokiej palety maszyn. Ich łączna oferta obejmuje 700 pozycji wśród których znajdziemy m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, uprawy ziemniaka, przyczepy oraz maszyny do zbioru zielonek niskołodygowych.

Przewiń do profilu firmy