Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Triumph Motorcycles PolskaO firmie

Triumph Motorcycles Polska

3

Gniewkówiec (pow. inowrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu sprzedaży części zamiennych, odzieży i akcesoriów,

  • Kontrola przebiegu procesu dostaw w tym sprawdzanie zgodności dostawy z zamówieniem,

  • Przyjęcia dostaw towarów, współpraca z agencją celną, zgłoszenia odpraw celnych przesyłek,

  • Fakturowanie i inne czynności administracyjne, rozliczanie napraw gwarancyjnych,

  • Kontakty z dostawcą z Wielkiej Brytanii,

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi,

  • Analiza i raportowanie sprzedaży części zamiennych,

  • Obsługa reklamacji i zwrotów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (praca z dużym asortymentem części zamiennych)

  • Wiedzy na temat budowy motocykli, czynnego prawa jazdy kat. B, (kat. A mile widziana)

  • Umiejętności organizacji własnej pracy, umiejętności pracy w zespole, a do tego zaangażowania, sumienności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

  • Dokładności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość weryfikujemy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej),

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, szczególnie Excel, minimum tabele przestawne (znajomość weryfikujemy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej),

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub sprzedaży części zamiennych

To oferujemy

  • Pracę w biurze centrali wyłącznego dystrybutora w oparciu o umowę o pracę,

  • Dołączenie do zgranego zespołu zajmującego się rozwojem marki segmentu Premium,

  • Fachową opiekę merytoryczną doświadczonych specjalistów i wsparcie przełożonych,

  • Wysokiej klasy narzędzia niezbędne do wykonywania zadań,

  • Możliwość przeniknięcia do świata motoryzacji i zarażenia się pasją od najlepszych

  • Przyjazną atmosferę na co dzień

ALMOT - wyłączny dystrybutor marki Triumph Motorcycles Ltd poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży części zamiennych i obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy