Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

  • Łosice, mazowieckie
  • Błonie 5A, 08-200 Łosice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 13.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WOKAS S.A. ogłasza nabór na stanowisko
    Siedziba i główne miejsce pracy : 08-200 Łosice, ul. Błonie 5a, woj. mazowieckie
    Miejsce pracy: Łosice

    Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych, która poprowadzi i rozwinie dział części zamiennych do maszyn rolniczych. Jeśli jesteś osobą lubiącą wyzwania i chcesz coś stworzyć od podstaw to mamy coś dla Ciebie. Oferujemy samodzielność i możliwość podejmowania decyzji i wiele satysfakcji płynącej z pracy w firmie, która docenia ludzi.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta z zakresu części zamiennych i akcesoriów do maszyn rolniczych
    • Praca w nowoczesnej firmie i komfortowych warunkach
    • Obsługa sklepu rolniczego, rozwój i poszerzanie oferty
    • Realizacja założeń polityki w zakresie sprzedaży części zamiennych
    • Utrzymywanie długofalowych pozytywnych relacji z Klientami
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi
    • Obsługa magazynu części oraz nadzór nad prawidłową gospodarką magazynową

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
    • Znajomość tematyki rolniczej
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji
    • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Przejrzyste prowadzenie ewidencji magazynowej (przyjęcia, wydania, zwroty)
    • Dbałość o ład i porządek w sklepie i magazynie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane:

    • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn rolniczych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • System wynagradzania: pensja podstawowa + premia
    • Miłą atmosferę
    • Realne szanse rozwoju zawodowego

    Zgłoszenia zawierające CV  prosimy o przesyłanie do dnia 31.08.2019 e-mailowo za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez WOKAS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łosicach, adres: ul. Błonie 5a, 08-200 Łosice, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.

    Spółka informuje, że „INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY” - klauzula informacyjna, w związku z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), znajduje się na stronie internetowej Spółki pod adresem www.wokas.pl

    O terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymogi formalne, zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailowo.