Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Maschio-Gaspardo Poland Sp. z o.o.

    Maschio-Gaspardo jest międzynarodową grupą, specjalizującą się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych.

    Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo.

    Pełna oferta obejmuje glebogryzarki, brony aktywne, siewniki precyzyjne, siewniki zbożowe (pneumatyczne i mechaniczne), kombinacje uprawowo-siewne, kosiarki komunalne i maszyny do uprawy uproszczonej.

    Maschio-Gaspardo posiada 8 dużych fabryk, 5 we Włoszech i 3 w innych krajach (Rumunia, Indie, Chiny). 11 grupa również biura sprzedaży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nieustannym poszerzaniem gamy produktów Grupy Maschio Gaspardo poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Obowiązki:

    • doradztwo techniczne oraz sprzedaż części zamiennych
    • dbałość o wizerunek firmy w siedzibie Klienta
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
    • bieżące raportowanie działalności
    • realizacja polityki handlowej firmy w oparciu o przyjęte standardy i strategię sprzedażową
    • ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu w zakresie osiągania celów sprzedażowych oraz zagwarantowania wysokiego poziomu satysfakcji Klienta

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych – praca w terenie
    • elastyczność
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • zdolność do pracy w grupie oraz do pracy pod presją czasu
    • samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
    • zdolność do nawiązywania długoterminowych relacji z Klientami oraz prowadzenia negocjacji
    • determinacja w zakresie osiągania wyznaczonych celów
    • dyspozycyjność
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maschio-Gaspardo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Maschio-Gaspardo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 6/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maschio-Gaspardo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 6/8 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Maschio-Gaspardo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 6/8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]