Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

AUTOREDUTA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Autoryzowany Serwis Autoreduta Mercedes-Benz

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z klientem
  • dobór oraz sprzedaż części i akcesoriów z wykorzystaniem dostępnych katalogów
  • aktywne pozyskiwanie klienta poprzez ofertowanie i doradzanie najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań

Wymagamy:

  • doświadczenia w sprzedaży części samochodowych
  • znajomości rynku motoryzacyjnego
  • znajomości budowy i działania samochodów
  • doświadczenia w zakresie obsługi klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • doskonałej umiejętności nawiązywania kontaktów
  • doskonałej umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych i technik sprzedaży
  • doskonałej organizacji stanowiska pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej nastawionej na rozwój firmie
  • umowę o pracę
  • motywacyjne systemy wynagrodzeń
  • szkolenie w zakresie doboru i sprzedaży części zamiennych

Ogłoszenie archiwalne