Specjalista ds. sprzedaży

KACZMARSKI GROUP

  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny z Klientem Biznesowym

  • rozpoznawanie bieżących potrzeb Klienta, doradztwo, budowanie pozytywnej relacji z Klientem

  • przygotowywanie umów dostosowanych do potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy

  • rozpoznawanie bieżących potrzeb Klienta

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • współpraca z Zespołem w osiąganiu planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu zapraszamy osoby:

  • posiadające umiejętności sprzedażowe

  • zadaniowe, wytrwałe i konsekwentne w działaniu

  • nastawione na budowanie trwałych relacji z Klientami

  • pewne siebie i swoich umiejętności

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku 7:30- 15:30

  • system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników: podstawa + premia

  • wsparcie w okresie wdrożenia oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności

  • program rekomendacji pracowników

  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • świetne bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują