Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży do sieci handlowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Digison Polska Sp. z o.o.

    W związku z wprowadzaniem na rynek nowych marek AGD, polska firma dystrybucyjna, oddział największego czeskiego dystrbutora elektroniki, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Sprzedaż produktów AGD do sieci handlowych i największych klientów e-commerce
    • Obsługa zamówień przychodzących (telefonicznych, faksowych, elektronicznych - EDI)
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Obsługa systemu elektronicznej wymiany dokumentów EDI
    • Sprzedaż produktów Spółki do grona klientów instytucjonalnych (sprzedaż telefoniczna, spotkania handlowe)
    • Definiowanie grup klientów potencjalnych na produkty Spółki
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami korporacyjnymi
    • Opracowywanie, we współpracy z działem marketingu, działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży
    • Kreowanie polityki produktowej w zakresie AGD
    Wymagania:
    • Znajomość sprzętu: AGD (drobne AGD)
    • Znajomość polskiego rynku e-commerce oraz sieci handlowych
    • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub w zarządzaniu paletą produktów
    • Zdolność samodzielnego organizowania pracy
    • Determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań
    • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji handlowych
    • Umiejętność wyznaczania i realizowania celów
    • Wykształcenie min. średnie
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
    • Możliwość zwiększenia doświadczenia
    • Atrakcyjne szkolenia
    • Interesujący pakiet socjalny
    • Pracę w młodym zespole pracowników
    • Pracę w prężnie rozwijającej się, dochodowej firmie
    • Możliwość spełnienia marzeń i ambicji zawodowych

    Oferty zawierające CV i List Motywacyjny prosimy wysyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."