Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży dóbr luksusowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEADOW GROUP POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Firma istniejąca na rynku od 18 lat będąca wyłącznym dystrybutorem światowych dostawców w produkcji minibasenów Spa i bieżni pływackich oraz oferująca produkty z branży Wellness i Spa, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta i realizacja sprzedaży
    • Pozyskiwanie nowych, jak i obsługa istniejących klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji i kalkulacji
    • Prowadzenie negocjacji i zamykanie transakcji
    • Udział w targach i kongresach w kraju i na świecie
    • Praca w ekskluzywnym Showroomie
    • Wyjazdy na spotkania z klientami w całej Polsce

    Wymagania:

    • Entuzjazm, zaangażowanie, ambicja, i motywacja własna
    • Inicjatywa i kreatywność
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Wysoka kultura osobista
    • Wybitne zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Znajomość profesjonalnych technik sprzedaży
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • Znajomość obsługi komputera włącznie z: pakietem MS Office i Internet, CRM
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
    • Wykształcenie minimum średnie /wyższe
    • Prawo jazdy
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych

    Oferujemy:

    • podstawa oraz bardzo korzystne warunki prowizyjne i możliwość rozwoju
    • bardzo ciekawą pracę zlokalizowaną w południowej części Warszawy
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W przesłanych dokumentach prosimy o zamieszczenie jednego lub obu oświadczeń następującej treści:

    1) dotyczy aktualnej rekrutacji

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp. k. na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.”

    2) dotyczy przyszłych rekrutacji, o ile kandydat jest nimi zainteresowany

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp. k.  na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne.”

    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.