Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny – usługi teleradiologiczne

Mind UP O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego Klienta, który jest dynamicznie rozwijająca się firma oferująca kompleksowe i skutecznie rozwiązania telemedyczne w zakresie radiologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • sprzedaż usług firmy (rozwiązania telemedyczne w zakresie radiologii)
  • poszukiwanie nowych Klientów
  • nawiązywanie relacji z nowymi Klientami
  • tworzenie i aktualizacja strategii sprzedaży
  • stały kontakt z Klientami
  • działania mające na celu rozwój firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w branży medycznej (współpraca z placówkami medycznymi, szpitalami)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość MS Office
  • język angielski na poziome komunikatywnym
  • kreatywność, otwartość, samodzielność, wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • znajomość branży radiologicznej będzie bardzo dużym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja od kontraktów)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • narzędzia pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferowane zatrudnienie na podstawie umowy B2B z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • możliwość szybkiego i dynamicznego rozwoju zawodowego

Praca zdalna / mobilna na terenie powierzonego obszaru. Siedziba Klienta mieści się w Warszawie, do której zaprosimy wybranych kandydatów na podpisanie umowy. Przewidziane są również okazjonalne wizyty w siedzibie Klienta, koszt ew. dojazdów pokrywa pracodawca.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne