Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

HTTPS Sp. z o.oO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o gotową już bazę;

  • badanie potrzeb i dobieranie adekwatnych rozwiązań;

  • budowanie i utrzymywanie relacji;

  • realizacja procesu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • szukamy osób, które mają doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży usług z obszaru marketingu internetowego - SEO, Google Ads, Social Media)

  • potrafiących i chcących pracować zdalnie, w rozproszonej strukturze.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i wielu, różnych premii;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę, w stałych godzinach (poniedziałek- piątek 8 do 16);

  • zapewnimy Ci szkolenie wdrożeniowe i wsparcie merytoryczne;

  • celebrujemy urodziny, dlatego z tej okazji gwarantujemy dodatkowy dzień wolnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • świętowanie urodzin

HTTPS Sp. z o.o

Agencję Internet Plus, tworzy zespół doświadczonych, ambitnych specjalistów. Od ponad 10 lat prowadzimy sprawne działania promocyjne w sieci. Dbając o spełnianie najwyższych standardów, oferujemy kompleksową opiekę e-marketingową, na którą składają się m.in. przemyślane działania pozycjonujące, prowadzenie kampanii reklamowych i profili w mediach społecznościowych, tworzenie kreatywnych treści i grafik, a także budowanie oraz optymalizacja stron internetowych. Najwyższą jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy