Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

FABA S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku Słowacja/Czechy

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Okresowe raportowanie pracy do przełożonego

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub handlowe

  • Dobra znajomość w mowie i piśmie języka słowackiego i/lub czeskiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów biurowych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów

  • Gotowość do pracy w terenie Słowacja/Czechy

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość procesów obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych

To oferujemy

  • Pracę w czołowej firmie w branży

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Atrakcyjne warunki pracy.

  • Praca w terenie, co miesięczne wizyty w centrali

  • Szkolenia branżowe produktowe/narzędziowe

  • Dla osób spoza za branży, przed rozpoczęciem samodzielnej pracy - szkolenie w terenie

FABA S.A.

Czołowa firma w branży poszukuje: Specjalisty ds. sprzedaży narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych – praca na terenie Słowacji i/lub Czech.

Osoby zainteresowane pracą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ szybko lub na adres:

"FABA" S.A.

ul. Przemysłowa 1

09-130 Baboszewo

[email protected]

tel. +48 23 66-21-700

fax +48 23 66-21-701

Przewiń do profilu firmy