Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży – Doradca Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma AM OPTICAL LTD Sp. z o.o., z doświadczeniem w branży optycznej, sprzedająca okulary przeciwsłoneczne oraz produkty i wyroby optyczne poszukuje kandydata na stanowisko:

    (Przedstawiciel Handlowy)
    Opis stanowiska:
    • aktywna sprzedaż produktów AM Optical na powierzonym terenie
    • współpraca z aktualnymi klientami Firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • monitorowanie działań konkurencji w zakresie cenowym i promocyjnym
    • monitorowanie i raportowanie trendów rynkowych oraz zachowań konsumenckich
    • ścisła współpraca z Działem Marketingu w celu optymalizacji narzędzi i działań promocyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na stanowisku handlowym min. 3 lata (znajomość rynku i doświadczenie w branży optycznej będzie dodatkowym atutem)
    • wiedza z zakresu okularów przeciwsłonecznych i okularowych opraw korekcyjnych (jako dodatkowy atut)
    • podstawowa znajomość Excel, Power Point
    • znajomość mobilnych systemów sprzedaży (jako dodatkowy atut)
    • komunikatywność, cechy lidera, wysoko rozwinięte umiejętności sprzedaży/przekonywania do swoich argumentów
    • asertywność i umiejętność merytorycznej dyskusji
    • kreatywność i samodzielność w działaniu, ciągłe poszukiwanie nowych możliwości rynkowych
    • dyspozycyjność (praca mobilna w ramach powierzonego terenu działania)
    • umiejętność pracy pod presja czasu
    • prawo jazdy kat. B
    • pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy – szukamy liderów a nie malkontentów 😉

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
    • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży (wynagrodzenie zasadnicze + premie)
    • dużą samodzielność w działaniu
    • program wprowadzający / szkolenie merytoryczne
    • szkolenia sprzedażowe (wewnętrzne)
    • otwartość na sugestie, komfort pracy i miłą atmosferę

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Proszę do przesłanych dokumentów dołączyć swoje portfolio.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)