Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Doradca klienta biznesowego

TRAFFIC PEAKS sp. z o.o.

  • Balicka 12a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Balicka 12a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa sprzedaż produktów marketingowych Traffic Peaks

  • Obsługa pozyskanych klientów zgodnie ze standardami

  • Współpraca z zespołem technicznym i marketingowym

  • Edukacja klientów z zakresu naszej oferty

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem

  • Tworzenie przyjaznej atmosfery oraz pozytywnego wizerunku firmy

  • Samodzielne zarządzanie bazą klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Wprowadzanie i aktualizowanie informacji o klientach w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług (mile widziane produkty marketingowe)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Umiejętności nawiązywania relacji, prezentacji produktu/usługi, negocjacji z klientem

  • Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność realizacji ustalonych planów oraz pracy w zespole

  • Znajomość zagadnień SEO/SEM będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B

  • Realizację długoterminowego, ciekawego projektu z sektora e-commerce i marketingu

  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin

  • Profesjonalne stanowisko pracy

  • Benefity pracownicze

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole :)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji w Krakowie (ul. Balicka 12A)

  • Link do spaceru 3D po naszym biurze: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

O nas

Traffic Peaks Sp. z o.o. to Agencja Content Marketingu. Zajmujemy się tworzeniem tematycznych portali, na których umożliwiamy publikowanie treści reklamowych dla naszych klientów. Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości mediów oraz automatyzacja procesów związanych z tworzeniem i obsługą portali, domen oraz zleceń.