Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży/ doradca klienta

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nie zajmujesz się telemarketingiem - posiadamy odrębny zespół
  • obsługa otrzymanych leadów sprzedażowych oraz briefów z Działu Sprzedaży Agencji
  • prowadzenie rozmów uszczegóławiających z potencjalnymi klientami - briefy uszczegóławiające
  • tworzenie i zarządzanie lejkami sprzedażowymi
  • przygotowywanie ofert i prezentacji biznesowych (współpraca ze strategami agencji, zespołem analiz, zespołem grafików agencji, z działem sprzedaży) - otrzymasz pakiety szablonów materiałów i wytyczne
  • raportowanie wewnątrz agencji
  • współpraca z Zespołem Analityków, Zespołem Grafików, Zespołem Programistów, Działem Sprzedaży i innymi
  • systematyczne prowadzenie komunikacji z potencjalnymi klientami (zarządzanie narzędziami narzędziami komunikacji marki)
  • analiza rynku i aktywne poszukiwanie ciekawych rozwiązań w obszarze komunikacji marek
  • dbanie o wizerunek agencji - budowanie pozytywnego wizerunku wśród potencjalnych klientów
  • w przyszłości możliwe ewentualne wyjazdy na spotkania z klientami

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczeń w sprzedaży - praca w agencji marketingowej / PR / inne pokrewne (popartej sukcesami) - warunek konieczny
  • wiedzy w zakresie marketingu online, PR i nowych trendów w obszarze komunikacji marketingowej
  • znajomości narzędzi z obszaru marketingu (szczególnie marketingu online)
  • umiejętności projektowania ofert (PowertPoint), kosztorysowania ofert, budowania harmonogramu działań
  • umiejętności przekonującego prezentowania działań PR/ marketingowych
  • umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych z klientami (w tym negocjacje telefoniczne) i spotkań biznesowych (w przyszłości)
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • samodzielności, dynamiki działania, zorientowania na cel, motywacji do samodoskonalenia się
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności negocjacji
  • otwartości i komunikatywności

To oferujemy

  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy / skutecznością działań / szybkością przyswajanej wiedzy
  • możliwość awansu na koordynatora sprzedaży
  • dużą elastyczność w modelu współpracy
  • pracę niezależną od miejsca zamieszkania. Najwięcej naszych specjalistów jest z Wrocławia, Warszawy, Gdańska oraz Karpacza (nasza agencja eventowa)
  • pakiet zaawansowanych rozwiązań do zarządzania projektami online

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

www.COMMPLACE.pl

Jesteśmy rozproszoną agencją marketingową i PR.

Posiadamy własne centrum szkoleniowe i eventowe (2.000m) w Karkonoszach (www.dwor-korona.pl/dla-firm/) z butikowym hotelem.

Jesteśmy jedyną agencją PR w Polsce, która posiada własną markę piwa i własną markę kawy.

Wspieramy korporacje, wielooddziałowe firmy oraz lokalnych ambitnych przedsiębiorców.

• Jesteśmy agencją rozproszoną - pracują dla nas specjaliści z rożnych miejsc w Polsce i za granicą

• Specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań sprzedażowych i marketingowych online dla firm

• Budujemy rozwiązania, które mają wymierny wpływ na sprzedaż, marketing i PR

• Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym dla największych firm w Polsce

• Wdrożyliśmy własne oprogramowania analityczne w obszarze marketingu

• Wszyscy pracujemy w systemie do zarządzania procesami i zadaniami

• nie ma znaczenia gdzie mieszkasz

Forma zatrudnienia:

  • samozatrudnienie - warunek konieczny
  • wystawiane faktury

Miejsce pracy:

Specjalista ds. sprzedaży/ doradca klienta, Szczecin