Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Doradca Naukowy w firmie biotechnologicznej

Symbios Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami oraz samodzielna praca z grupą klientów;

  • doradztwo - prowadzenie wyjaśnień w zakresie merytorycznym i technicznym;

  • prezentacje i szkolenia klientów w zakresie oferowanych produktów;

  • przygotowanie i składanie ofert handlowych oraz sprzedaży produktów;

  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wyższe studia w kierunku biotechnologia, biologia i pokrewne;

  • znajomość branżowego języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym;

  • doświadczenie w sprzedaży w branży biotechnologicznej będzie dodatkowym atutem;

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność;

  • znajomość pakietu Office w stopniu dobrym;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w ciekawej i ciągle rozwijającej się firmie;

  • umowę o pracę

  • praca w młodym, doskonale przygotowanym merytorycznie zespole;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • branżowe szkolenia krajowe i zagraniczne;

  • dostęp do informacji o najnowszych rozwiązaniach naukowo-technologicznych w branży life science;

  • samochód służbowy, laptop, telefon

Od ponad 25 lat oferujemy odczynniki, urządzenia i rozwiązania technologiczne do szeroko rozumianej branży Life Science.

Przewiń do profilu firmy