Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży drobnego sprzętu AGD

P.H.U. METREX MAREK CHUCHRACKIO firmie

  • Grunwaldzka 229
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

P.H.U. METREX MAREK CHUCHRACKI

Grunwaldzka 229

Poznań

Zajmujemy się importem i dystrybucją drobnego sprzętu gospodarstwa domowego od ponad 25 lat.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam stałą współpracę z dużymi sieciami handlowymi, m.in.: Selgros, RTV Euro AGD, Auchan, pojedynczymi sklepami specjalistycznymi, hurtowniami, jak również w kanałach sieci internetowej.

Nasze marki własne: webber, meteo, ELDOM, JEWEL, WACO, COLUMBIA VAC oraz triwater.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z klientami w kanale biznesowym i instytucjonalnym. Jeżeli potrafisz wyznaczać sobie ambitne cele i krok po kroku je realizować, czekamy właśnie na Ciebie :-)

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa stałych Klientów firmy: przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, telefoniczna obsługa klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Wystawianie faktur oraz tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność
  • Zorientowanie na wynik
  • Podstawowa wiedza dot. obiegu dokumentów księgowych
  • Znajomość obsługi programów MS Office
  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
  • Znajomość programu Symfonia (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

 Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stałe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

CV proszę załączać w odpowiedzi na ogłoszenie. Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy