Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży (Drukarnia Wielkoformatowa)

Studio KolorO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów biznesowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedaży
  • analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej w drukarni wielkoformatowej lub agencji reklamowej)
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • pełnoetatowe zatrudnienie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Zapraszamy- dołącz do naszego zespołu.

Specjalista ds. sprzedaży (Drukarnia Wielkoformatowa), Rzeszów