Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Dachy HURT

NovatorO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie sieci sprzedaży

  • Utrzymywanie kontaktów oraz relacji handlowych z Klientami

  • Fachowe oraz techniczne doradztwo – pomoc Klientowi w wyborze odpowiednich produktów

  • Szkolenie personelu Firm współpracujących w zakresie wiedzy o produkcie, sposobie oraz kulturze sprzedaży

  • Efektywna współpraca z przełożonym

  • Realizacja stawianych zadań ilościowych i jakościowych

  • Badanie nowych potrzeb klientów, zachowań konkurencji i trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności technicznego i analitycznego myślenia

  • Znajomość produktów ceramicznych ( dachówek ) branży dachowej – będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne

  • Otwartość na nową wiedzę i chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Determinacji na odniesienie sukcesu zawodowego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie będącej ogólnopolskim liderem w dystrybucji markowych produktów

  • Ciekawą i rozwojową pracę w oparciu o dynamikę zmian zachodzącą na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne Narzędzia w tym Samochód, telefon, laptop

  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Novator

Spółka ,,Novator Dachy Okna Elewacje" jest liderem w sprzedaży detalicznej, oraz hurtowej pokryć dachowych, stolarki okiennej a także drzwi i bram. Jesteśmy Spółką Rodzinną, założoną po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy. Firma Novator to nie tylko lider ale przede wszystkim firma, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

www.novatordachy.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy