Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Dział Diagnostyczny

DIAG-MED Grażyna KoneckaO firmie

8 000–12 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów i realizacja postawionych zadań w powierzonym regionie
  • aktywne wsparcie / obsługa klientów (nowych oraz istniejących) w powierzonym regionie
  • prowadzenie działań marketingowych, sprzedażowych oraz szkoleniowych u klientów;
  • ukierunkowany na realizację celów sposób działania i myślenia;
  • ścisła współpraca, raportowanie postępów pracy i poziomu zaangażowania na spotkaniach z producentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunki medyczne lub biologiczne, szczególnie ze specjalizacją: analityka medyczna
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2;
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego;
  • rozwinięta umiejętność samodzielnego organizowania czasu i metod pracy z naciskiem na efektywność podejmowanych działań;
  • gotowość do częstych podróży służbowych w ramach powierzonego obszaru.

Mile widziane

  • doświadczenie kierunkowe w pracy w laboratorium diagnostycznym i/lub naukowym
  • poparte sukcesami doświadczenie w strukturach sprzedaży aparaturowej oraz odczynnikowej
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy;
  • miejsce zamieszkania pokrywające się z powierzonym terenem.

To oferujemy

  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów w rodzinnej firmie z płaską strukturą zarządzania i ograniczoną do absolutnego minimum sprawozdawczością i ilością procedur;
  • interesującą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • możliwość realizacji zawodowej w firmie należącej do ścisłej czołówki w swojej branży;
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system premiowo-prowizyjny zależny od osiąganych na powierzonym terenie efektów sprzedaży oraz realizacji kluczowych dla firmy projektów;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (w tym samochód służbowy, telefon, komputer przenośny);
  • cykliczne szkolenia związane z ofertą produktową

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji zawierającej szczegółowe CV, potwierdzające spełnienie naszych oczekiwań za pomocą przycisku aplikowania.

DIAG-MED Grażyna Konecka

Firma Diag - Med, partner i dystrybutor wiodących firm z branży diagnostyki laboratoryjnej oraz badań naukowych, w związku z rozszerzeniem gamy produktowej, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Działu Diagnostycznego. Zatrudniona osoba, przy współpracy z Działem Obsługi Sprzedaży, będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż w powierzonym regionie specjalistycznej aparatury do badań diagnostycznych, odczynników i materiałów zużywalnych.

Specjalista ds. Sprzedaży Dział Diagnostyczny, Katowice