Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASTAT sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Astat Sp.z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży (Dział Obsługi Klienta)

Astat Sp.z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą obsługę Klientów w zakresie oferowanych produktów

  • Przygotowanie ofert handlowych zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży

  • Budowanie relacji z Klientami

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów

  • Podnoszenie swojej wiedzy technicznej z zakresu oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zakresie obsługi Klienta

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych tj. komunikatywność, dążenie do celu, umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność zarządzania organizacją i czasem swojej pracy

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki elektrotechnika, energetyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka)

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość branży

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie istniejącej na rynku od 29 lat

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego (na różnych poziomach zaawansowania)

  • Dofinansowanie w 50% do karty MultiSport

  • Pracę w stałych godzinach od 8:00 do 16:00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma ASTAT jest na rynku już ponad 29 lat. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, a profesjonalne wsparcie techniczne jest jedną z największych zalet naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania z takich dziedzin, jak:

- komponenty automatyki,

- szafy, obudowy i akcesoria,

- osprzęt kablowy,

- miernictwo,

- energetyka,

- jakość energii elektrycznej i zarządzanie energetyczne,

- kompatybilność energetyczna,

- nowoczesny budynek,

- taśmy i kleje przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy