Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

ECOFAN GrupaO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ofertą i promocjami w sklepie internetowym i na portalach aukcyjnych

  • Przygotowywanie dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej, wystawianie faktur;

  • Kompleksowa opieka nad wybranymi markami z portfolio firmy;

  • Planowanie, analiza i optymalizacja działań sprzedażowych;

  • Dodawanie produktów, tworzenie ich opisów, tworzenie ofert handlowych, aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów;

  • Realizacja założonych planów sprzedaży;

  • Kreatywne rozwijanie sprzedaży internetowej i proponowanie rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży;

  • Monitorowanie i analiza rynku, trendów, cen i działań konkurencji;

  • Wskazywanie szans i zagrożeń rynkowych oraz poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań;

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży poprzez sklep internetowy oraz portal Allegro;

  • Zdolności wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie;

  • Kreatywność, zdolności sprzedażowe, komunikatywność;

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań;

  • Samodzielności i dbałości o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie powiązane z realizacją celów (podstawa + prowizja);

  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00, pięciodniowy system pracy;

  • Szeroki zakres swobody działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Program szkoleń podnoszących kompetencję.

ECOFAN Grupa

ECOFAN jest Polską marką działającą na terenie całego kraju, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Prowadzimy działalność w dwóch obszarach. Sprzedaż w systemie e-commerce oraz usługi zaawansowanych instalacji dla budownictwa.

Do naszego działu sprzedaży internetowej ECOFAN Sklep poszukujemy: Specjalista ds. sprzedaży e-commerce.

Przewiń do profilu firmy