Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

ECOFANO firmie

2 600‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ECOFAN jest Polską marką działającą na terenie całego kraju, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Prowadzimy działalność w dwóch obszarach. Sprzedaż w systemie e-commerce oraz usługi zaawansowanych instalacji dla budownictwa. Do naszego działu sprzedaży internetowej ECOFAN Sklep poszukujemy:

Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny, skutecznie dążysz do celu i w pełni angażujesz się w pracę, to właśnie na Ciebie czekamy!

Zadania:

  • Zarządzanie ofertą i promocjami w sklepie internetowym i na portalach aukcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej, wystawianie faktur;
  • Kompleksowa opieka nad wybranymi markami z portfolio firmy;
  • Planowanie, analiza i optymalizacja działań sprzedażowych;
  • Dodawanie produktów, tworzenie ich opisów, tworzenie ofert handlowych, aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów;
  • Realizacja założonych planów sprzedaży;
  • Kreatywne rozwijanie sprzedaży internetowej i proponowanie rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży;
  • Monitorowanie i analiza rynku, trendów, cen i działań konkurencji;
  • Wskazywanie  szans i zagrożeń rynkowych oraz poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży poprzez sklep internetowy oraz portal Allegro;
  • Zdolności wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie;
  • Kreatywność, zdolności sprzedażowe, komunikatywność;
  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań;
  • Samodzielności i dbałości o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie powiązane z realizacją celów (podstawa + prowizja);
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00, pięciodniowy system pracy;
  • Szeroki zakres swobody działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Program szkoleń podnoszących kompetencję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy