Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-commerce

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych i opisów produktów do systemu,

  • obsługa sprzedaży poprzez platformy transakcyjne,

  • aktualizacja oferty i administracyjna obsługą aukcji,

  • tworzenie, weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów i aktualizowanie pod kątem wyszukiwarek,

  • bieżąca obsługa Presta Shop.

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę oraz sprzedaż w kanale e-commerce,

  • masz praktyczną znajomość obsługi platform sprzedażowych (Allegro, eBay, Amazon),

  • przywiązujesz dużą wagę do szczegółów i cechuje Cię spostrzegawczość oraz dokładność,

  • potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski,

  • chcesz się rozwijać w branży e-commerce

  • posiadasz podstawową znajomość HTML.

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami Klientów. Z naszych produktów korzystają Klienci na całym świecie. Jesteśmy czołową firmą na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000).

Do naszej drużyny Sprzedaży E-commerce szukamy kolejnego, świetnego zawodnika, który przyczyni się do wspólnej wygranej!

Przewiń do profilu firmy