Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

OfixO firmie

  • Piątkowska 116, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ofix

Piątkowska 116

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • generowanie sprzedaży kanałem internetowym za pomocą dostępnych narzędzi,

  • tworzenie i automatyzowanie ścieżek komunikacji sprzedażowej do klientów z wykorzystaniem kanałów e-mail, sms, czat, inne,

  • optymalizowanie procesu sprzedażowego online, wdrażanie nowych rozwiązań,

  • raportowanie efektów pracy w programie CRM.

Nasze wymagania

  • orientacji na cel, skutecznego podejścia do sprzedaży,

  • praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży e-commerce i technik wspierających sprzedaż,

  • znajomości narzędzi i kanałów dotarcia do klienta Google, Facebook, Linkedin, email, sms, czat, inne,

  • doświadczenia w obszarze marketing automation/e-commerce

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 30-letni staż na rynku, lider w branży,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji /rynkowe+/,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy