Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

  • Poznań, Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witaj przyszły współpracowniku. Jesteś energiczną, otwartą osobą i patrzysz na świat inaczej, niż większość ludzi?

    Wraz z naszym całym zespołem wierzymy, że wartości jakimi się kierujesz są ważniejsze, niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowisko pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju.

    W CONNECTUUM każdy dzień jest inny. Znajdź swoje miejsce w młodym, szybko rozwijającym się zespole, zmieniaj siebie i świat. Marki i produkty, które tworzymy, są czymś znacznie więcej, niż tylko zaspokojeniem podstawowej potrzeby, są kompletnie nowym doświadczeniem dla partnerów oraz klientów. Kreuj produkty i świat wokół siebie.
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Przeźmierowo (pow. poznański)
    Miejsce pracy: Przeźmierowo lub zdalna

    O Tobie:

    • Jesteś osobą odznaczającą się pomocnym i przyjaznym podejściem do klientów, zmierzającym do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią.
    • Szukasz kreatywnych rozwiązań i jesteś ciekawy/a świata.
    • Nie boisz się wyzwań oraz pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.
    • Angażujesz się w to co robisz na 100%.
    • Dodatkowo posiadasz:
    • analityczny umysł

    Główne zadania:

    • tworzenie aukcji na allegro oraz opieka nad sklepami internetowymi,
    • przyjmowanie zamówień oraz telefoniczna i mailowa Obsługa Klienta,
    • tworzenie opisów produktów na potrzeby sklepu internetowego oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO),
    • analizowanie i optymalizowanie aukcji, prowadzenie kampanii / promocji produktów
    • dążenie do maksymalizacji zysków w stosunku do ponoszonych kosztów
    • optymalizacja tytułów i miniaturek
    • monitorowanie konkurencji i trendów
    • kontrolowanie i raportowanie sprzedaży
    • zbieranie informacji zwrotnych od klientów,

    Oczekujemy:

    • dobrej znajomości platform sprzedażowych (allegro, amazon, ebay),
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • podstawowej znajomości zagadnień SEO
    • kreatywności, entuzjazmu, chęci do nauki oraz zaangażowania w wykonywane czynności
    • mile widziana znajomość PrestaShop lub Comarch ERP Optima

    Chcemy:

    • abyś pracował z nami na swoich zasadach - proponujemy umowę o pracę lub kontrakt agencyjny według Twoich preferencji, elastycznie podchodzimy do sposobu rozliczania się z Twojej pracy
    • abyś rozwijał się - tworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
    • doceniać Twoje osiągnięcia,
    • byś w naszym zespole czuł się swobodnie, komfortowo oraz byś szczerze i otwarcie komunikował nam swoje potrzeby.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dołącz do nas i wyślij swoje CV!

    Chcesz wiedzieć więcej?

    Odwiedź naszą stronę internetową

    www.connectuum.com

    lub aby poznać nasze produkty wejdź na:

    www.blashorn.com www.bocca-beauty.com

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Connectuum Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie przy ul. Bukowskiej 41, 62-070 Dopiewo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie CONNECTUUM Spółka z o.o. sp.k.