Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce - rynek zagraniczny

BIMEB MAGDALENA BIŁKO, KRZYSZTOF NICIECKI S.C.

4 50010 000 brutto / mies.
  • Daszyńskiego 70C, Ustroń
    Ustroń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Daszyńskiego 70C

Ustroń

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oferty na obecnych marketplace w oparciu o narzędzie Baselinker,

  • Rozwijanie kolejnych kierunków sprzedaży w e-commerce na rynkach zagranicznych,

  • Znajomość procedur przewoźników i wytycznych pakowania przesyłek w krajach UE,

  • Znajomość ograniczeń i procedur VAT UE w stopniu podstawowym,

  • Analiza rynków eksportowych i kanałów sprzedaży,

  • Analiza i opracowanie strategii sprzedaży e-commerce,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Realizacja założonych budżetów i celów,

  • Pomoc przy tworzeniu, doskonaleniu i wdrażaniu nowych działań e-commerce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych,

  • Mile widziane doświadczenie w branży meblowej,

  • Znajomość narzędzia Baselinker w stopniu zaawansowanym,

  • Umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta,

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe oraz negocjacyjne,

  • Znajomość prosperujących marketplace na rynku europejskim,

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT/Nexo Pro,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Motywacja do pracy i chęć podnoszenia umiejętności,

  • Efektywność czasu pracy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie i premiowanie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwości awansu i rozwoju osobistego,

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,

  • Prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • szkolenia

  • kuchenka mikrofalowa

  • aneks kuchenny i lodówka

Adres głównej siedziby:

Bimeb Akcesoria Meblowe

Ul. Bielska 136

43-400 Cieszyn

Bimeb Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki S.C. to wszechstronna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży meblowej. Bimeb S.C. prowadzi działalność w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych, oferuje usługi stolarskie na terenach Polski, w szczególności południowej części, a także na terenach Czech i Słowacji. Z pasją rozwija kolejne gałęzie związane ze stolarstwem, automatyzacją procesów produkcyjnych, projektowaniem i prezentowaniem nowych trendów na rynku meblowym.

Przed wykonaniem dalszych czynności i wzięcia udziału w rekrutacji, zadaj sobie kilka poniższych pytań:

• Czy e-commerce to Twoja pasja?

• Czy wiesz na co Cię stać i jak wykorzystać swoje umiejętności?

• Czy umiesz dostosować ofertę tak, aby była ona bestsellerem?

• Czy posiadasz umiejętność pracy niezależnie od branży?

• Nie boisz się nowych i ciekawych wyzwań?

Jeśli na 5 powyższych pytań, odpowiadasz twierdząco – to do dzieła! Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy