Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Dobroplast Fabryka okien spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Stary Laskowiec (pow. zambrowski)

    Stary Laskowiec (pow. zambrowski), podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów z branży e-commerce

  • udzielanie klientom wszelkich niezbędnych informacji związanych z realizacją zamówień

  • współtworzenie i prowadzenie kampanii promocyjnych we współpracy z agencją reklamową,

  • kontrola realizacji zamówień na wszystkich etapach

  • pozyskiwanie nowych oraz rozwijanie relacji z istniejącymi Klientami

  • współpraca producentami oraz sklepami internetowymi

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży w branży e-commerce oraz współpracy z producentami

  • doświadczenia w kreowaniu oferty reklamowej w Internecie

  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji oraz prezentacji oferty

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności nawiązywania relacji z Klientami

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stałe wynagrodzenie

  • długoterminową współpracę

  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w oksystem

  • naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • bezpłatny transport z Ostrowi Mazowieckiej oraz Białegostoku.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego