Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.O firmie

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Świdnica

Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku. W naszej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych. Założone cele realizujemy w 160-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kandydatów ze Świdnicy i okolic do pracy na stanowisku:

Miejsce zatrudnienia: Centrala w Świdnicy
nr ref.: SEC / 09-2020 / SW

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kreatywne rozwijanie sprzedaży internetowej
  • prowadzenie sklepu internetowego, przyjmowanie i realizacja zamówień
  • kreowanie i wykonywanie działań e-commerce wspierających sprzedaż (m.in. kampanie promocyjne, wizerunkowe)
  • budowanie i realizacja strategii online dla rozwoju marek z naszej oferty produktowej
  • obsługa, doradztwo techniczne i pomoc klientom w kwestiach związanych z procesem sprzedaży narzędzi
  • przygotowywanie dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej, wystawianie faktur
  • tworzenie i zarządzanie zamówieniami klientów poprzez uzgadnianie warunków dostaw, monitorowanie ich realizacji

OFERUJEMY:

  • samodzielną i dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobre warunki finansowe powiązane z realizacją celów
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • program szkoleń technicznych

WYMAGANIA:

  • umiejętność kreowania i zarządzania sklepem internetowym
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale e-commerce
  • predyspozycje do pracy w firmie handlowej
  • rozwinięte umiejętności analizy: rynku, trendów, konkurencji, sprzedaży
  • kreatywność, zdolności sprzedażowe, komunikatywność
  • samodzielność w realizacji zadań i orientacja na cel
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, dokładność

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy