Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

MegaMarket S.A.

  • Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zamówień sklepu internetowego

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta

  • Realizacja sprzedaży on-line poprzez portale aukcyjne takie jak: Allegro, Amazon, eBay oraz sklep internetowy www.megamarket.com.pl

  • Wprowadzanie oraz aktualizacja oferty produktowej

  • Ścisła współpraca z Działem Marketingu i Zakupów

  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Umiejętność w pisaniu i redagowaniu opisów produktów

  • Chęć do zdobywania wiedzy i rozwoju

  • Samodzielność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • Jeżeli poszukujesz pierwszej pracy jako specjalista ds. sprzedaży zapraszamy do aplikowania – nauczymy Cię wszystkiego!

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej dynamicznej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej

  • Wolne od pracy wekendy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od poziomu umiejętności

  • Firmowy sprzęt: komputer, smartfon z dużym planem internetu

  • Szerokie możliwości rozwoju

  • Masz konkretne wymagania, a może większe wymagania ze względu na większe doświadczenie? Napisz o tym

MegaMarket S.A. Ogólnopolski Dystrybutor Wyposażenia: sklepów spożywczych i przemysłowych, sektora gastronomicznego , regałów magazynowych oraz sprzętu do transportu wewnętrznego z siedzibą w Tarnobrzegu.

Więcej informacji na www.megamarket.com.pl

Przewiń do profilu firmy