Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

CANAL+ Polska S.A.O firmie

  • aleja Sikorskiego 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie ofert i pakietów w serwisach e-commerce CANAL+

  • realizacja planów sprzedażowych pod kątem wolumenu i wartości

  • koordynacja kampanii marketingowych, produktowych i contentowych zgodnie ze strategią przyjętą w działach sprzedaży i marketingu

  • przeprowadzanie testów end-to-end związanych z wdrożeniami i nowymi funkcjonalnościami oraz raportowaniem błędów

  • współpraca z działem marketingu i produktu oraz innymi działami przy projektach sprzedażowych e-commerce

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, zarówno przy działaniach performance marketingu, jak i nowych projektach developerskich

  • praca przy projektach wewnątrz i na zewnątrz organizacji w zakresie definicji wymagań, wdrożeń i testów

Nasze wymagania

  • wiedza techniczna z zakresu e-commerce/digital

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w działach e-commerce/digital ze szczególnym naciskiem na performance marketing

  • znajomość mierników i narzędzi marketingowych ze szczególnym naciskiem na środowisko Google

  • znajomość Google Analytics i Google Ads; znajomość Google Tag Manager będzie dodatkowym atutem

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w systemach CMS e-commerce/digital; znajomość Magento i/lub WordPress będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność (praca w środowisku rozproszonym)

  • samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo

  • cenne i unikalne doświadczenie zawodowe

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty telewizyjnej CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy