Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży E-commerce

LANTRE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lantre to stabilny, od siedmiu lat dynamicznie rozwijający się sklep internetowy z elektroniką użytkową premium. Tworzą go ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej, które nabywali pracując, zarówno dla międzynarodowych sieci sklepów z elektroniką użytkową, jaki i największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w Polsce. W związku z intensywnym rozwojem firmy zarówno w kanale B2B, jak i B2C, poszukujemy zmotywowanej i przedsiębiorczej osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA / ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie sklepu online, w tym obsługa klientów (telefoniczna, mail’owa oraz poprzez livechat), realizacja zamówień oraz obsługa posprzedażowa
  • Obsługa klientów w stacjonarnym salonie firmowym
  • Wsparcie techniczne oraz handlowe
  • Nawiązywanie i rozwój relacji z klientem detalicznym oraz biznesowym
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów i towarów
  • Aktualizowanie oferty towarowej na platformie sklepu

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie elektroniką użytkową i wszelkimi nowinkami technicznymi (znajomość asortymentu Apple będzie dodatkowym atutem)
  • Kreatywność, samodzielność, entuzjazm w działaniu
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Mile widziana wcześniejsza praca na stanowisku sprzedawcy (doradcy klienta) w sklepie stacjonarnym lub internetowym oraz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Rabaty pracownicze na dostępne w ofercie sklepu produkty
  • Pracę w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy