Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej B2B

Atlanta Poland S.A.O firmie

  • Załogowa 17, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atlanta Poland S.A.

Załogowa 17

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii i planów sprzedażowych B2B dotyczących klientów eksportowych

  • Pozyskiwanie nowych rynków i klientów B2B

  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów

  • Utrzymywanie długotrwałych dobrych relacji handlowych z klientami i innymi partnerami biznesowymi Pracodawcy

  • Przygotowywanie ofert, umów handlowych B2B/Eksport oraz koordynacja i nadzór nad ich realizacją

  • Kompleksowa obsługa klientów eksportowych B2B

  • Analiza rynku, konkurencji, identyfikacja trendów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży FMCG/B2B

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny

  • Znajomość rynku niemieckiego w branży spożywczej jako dodatkowy atut

  • Umiejętność analizy rynku i rozwoju sprzedaży

  • Wysokie zdolności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Etyka biznesowa i dbałość o standardy

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, z możliwością jej własnej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie umożliwiającym naszemu nowemu Koledze/Koleżance realny wpływ na jego kształt i poziom

  • Zadania pozwalające naszemu nowemu Koledze/Koleżance na pełne wykorzystanie i rozwój własnego potencjału

  • Pozytywną, niekorporacyjną atmosferę, otwarte przyjęcie, szybkie wdrożenie i wsparcie naszego Zespołu

  • Udział w rozwojowych projektach interdyscyplinarnych jako uzupełnienie codziennych zadań, we współpracy z innymi obszarami naszej Firmy

  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na kształtowanie firmy w ramach naszej strategii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki dla pracowników (orzech lub prezent)

Etapy rekrutacji
1

Publikacja ogłoszenia, analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem HR

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Rozmowę dotyczącą warunków zatrudnienia

5

Powitanie w zespole

Atlanta Poland S. A. #zmiłościdobakalii od 1990r., od 2005r. jako spółka na Warszawskiej GPW.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.

Posiadamy 2 zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne – to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

Przewiń do profilu firmy