Specjalista ds. sprzedaży eksportowej B2B z językiem francuskim

TEMARED Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2019 roku firma po raz drugi otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.
Specjalista ds. sprzedaży eksportowej B2B
z językiem francuskim

Zakres obowiązków:

  • prezentacja oferty przyczep i akcesoriów zainteresowanym klientom eksportowym
  • kompleksowa obsługa zamówień od klientów używających języka niemieckiego
  • sporządzanie sprawozdań z prowadzonych działań
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

  • płynna znajomość języka francuskiego
  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • chęć do pracy z klientami zagranicznymi

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego
  • znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • sprzęt do użytku służbowego: telefon i komputer
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne
  • praca w zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)
  • szansa na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
  • dofinansowanie do benefitów socjalnych (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk aplikowania.

W dokumencie CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy