Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej B2B z językiem niemieckim

TEMARED Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oferty przyczep i akcesoriów zainteresowanym klientom eksportowym

  • kompleksowa obsługa zamówień od klientów używających języka niemieckiego

  • sporządzanie sprawozdań z prowadzonych działań

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • płynna znajomość języka niemieckiego

  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • chęć do pracy z klientami zagranicznymi

Mile widziane

  • znajomość drugiego języka obcego

  • znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • sprzęt do użytku służbowego: telefon i komputer

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych

  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne

  • praca w zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)

  • szansa na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy

  • dofinansowanie do benefitów socjalnych (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie