Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej - branża kosmetyczna

Senelle Cosmetics

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów, kanałów sprzedaży i rynków eksportowych dla marki

  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, targach kosmetycznych – offline oraz online, w razie potrzeb także w czasie weekendów i poza standardowymi godzinami pracy

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami

  • realizacja planu sprzedaży w oparciu o KPI’s

  • aktywne ofertowanie, sprzedaż produktów z portfolio marki do nowych i obecnych Klientów

  • badanie rynku, wyszukiwanie i ocena szans rynkowych oraz monitoring działań konkurencji w sprzedaży międzynarodowej

  • analiza potencjału sprzedażowego klientów, kanałów i rynków

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej, na stanowisku bezpośrednio odpowiedzialnym za sprzedaż, preferowana branża kosmetyczna

  • gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby (krajowych i zagranicznych) oraz dostępność do rozmów i spotkań online z klientami z różnych stref czasowych

  • swoboda i pełna komunikatywność w języku angielskim - wymagane, dodatkowe języki – mile widziane

  • lekkość w kontaktach i nawiązywaniu relacji biznesowych z ludźmi z różnych kultur

  • pewność siebie w prezentacji oferty i produktów w bezpośrednich spotkaniach oraz online

  • elastyczność i umiejętność łatwego przystosowania się do zmiennego otoczenia

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • dynamiczny rozwój w jednej z najbardziej popularnych marek kosmetyków naturalnych

  • budowanie rozpoznawalności marki na międzynarodowych rynkach

  • bycie częścią zespołu, którego wyróżnia pasja i zaangażowanie

  • atrakcyjne spotkania integracyjne

  • regularną dostawę najlepszych kosmetyków

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Senelle Cosmetics to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, innowacyjne i skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Senelle są w co najmniej 95% naturalne. Posiadamy liczne certyfikaty tj. PETA czy Viva!, oraz szereg ogólnopolskich nagród . Razem możemy stworzyć jeszcze lepszą przyszłość.

Przewiń do profilu firmy