Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej/ Export Manager

SZEWPOLO firmie

  • Gwizdaj (pow. przeworski)

    Gwizdaj (pow. przeworski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Przyjmowanie zamówień, przygotowywanie ofert/wycen

  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z Klientami

  • Współpraca z działem przygotowania produkcji i nadzór nad realizacją zamówień klientów

  • Dbałość o wizerunek Fabryki oraz promocję produktów Firmowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość specyfiki handlu zagranicznego i umów eksportowych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Silne zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Gotowość do odbycia szkolenia w siedzibie Fabryki

  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

  • Samodzielność w poszukiwaniu klientów

  • Pasja do sprzedaży

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy Kat. B oraz staż w prowadzeniu pojazdów samochodowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenie w zakresie produktów firmowych, wykonywanych działań oraz programu Stolcad

SZEWPOL

Fabryka Okien Szewpol plus Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Gwizdaj k/Przeworska właściciel marki VILLERGRAN stolarka

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj w tytule wpisując: Inżynier Procesu Jakości